Kolędnicy Misyjni dzieciom na Madagaskarze – Blizianka 2016

W nowym roku w święto Objawienia Pańskiego do domów parafii Blizianka ponownie zawitali kolędnicy misyjni głosząc radosną nowinę Bożego Narodzenia. W krótkiej scence Z kolędą w dom prosili o grosz i modlitwę za swoich rówieśników z Madagaskaru. Wszelki datki do puszek 2-ch grup kolędników zasilą akcję pomocy najmłodszym mieszkańcom Madagaskaru organizowane w ramach Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, które wspiera tam blisko 100 projektów pomocy – szkół, przedszkoli, domów dla dzieci ulicy, a także programy dożywiania, opieki zdrowotnej i ochrony życia dla chorych, osieroconych i ofiar przemocy do 14 roku życia.

Więcej o tegorocznej akcji PDMD na stronie http://www.dzieciom-misji.missio.org.pl/index.php?f01=3xxx572xxxxxxxxxx&idss=23671225s9805